20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Наталія Мітрюк


Я просто не можу не подякувати Вам, Михайло Іванович, і Вашій команді за теплий і багатофункціональний будинок!

Коли будівництво мого «dream house» дійшло до фази опалення / водопостачання / каналізація, я відповідально підійшла до цього питання: «Як вибрати компанію підрядника? Кому можна довірити цю дійсно відповідальну частину роботи? Та й в принципі, чи можна довіряти будь-кому в наш час? »

Я розглянула багато компаній, і чаша терезів схилилася на бік InstallProfi через компетентність, довгих років в бізнесі та відгуки їх клієнтів, з якими говорила особисто. Всякий раз, коли я цікавилися InstallProfi, ніхто не зробив жодного негативного коментаря. Я побачила, що репутація InstallProfi, абсолютно заслужена.

З моменту проекту до моменту пуску вся команда без вийнятків дивувала мене своєю ефективністю й оперативністю. Мене чули, роботи виконувалися в манері, яка мене приємно дивує досі. Іноді мені здавалося, що я знову опинилася в Америці, де прожила якийсь час. Все дійсно на високому рівні.

Ще раз спасибі всім в InstallProfi і окремо керівнику компанії Михайлу Івановичу, який, будучи професіоналом високого класу, є ще й дуже світлою людиною, який зумів зібрати навколо себе людей достойних, зі знаннями в своїй області, чемних і розуміючих, що таке трудова дисципліна. Всі роботи були виконані в строк.

Я без вагання буду рекомендувати вашу компанію, і мені насправді приносить велике задоволення можливість написати ці слова.

Наталія Мітрюк, село Гатне