20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Сучасні системи для надійного опалення будинку

Для опалення котеджів і приватних будинків використовуються складні системи. Щоб вони працювали правильно, їх монтаж повинні виконувати кваліфіковані майстри, професіонали. У нашій компанії працюють саме такі люди. У нас Ви зможете отримати відповіді на всі свої запитання. Ми складемо для Вас детальний кошторис, згідно з яким і буде проводитися монтаж.

Ми працюємо на ринку з вересня 1996 року. Серед клієнтів нашої компанії - не тільки власники приватних будинків. Ми виконуємо монтаж систем опалення в різних офісах і виробничих приміщеннях. Всього змонтували більше шестисот об'єктів. Накопичений нами досвід дозволяє для кожного замовника підібрати найкраще за ціною і якістю рішення.

Опалення будинку пов'язано з великими витратами, для зменшення яких сьогодні використовуються різні схеми. Всі системи опалення розрізняються між собою видом палива, необхідного для їх нормальної і стабільної роботи. Це можуть бути:

 • Системи, що вимагають застосування твердого палива - вугілля або дрова.
 • Системи, що функціонують на рідкому паливі.
 • Опалювальні системи, що працюють від електрики.
 • Альтернативні системи - опалення, що припускає використання альтернативної енергії.

Всі види палива мають свої особливості, і вибір конкретного залежить від індивідуальних умов експлуатації.

Термін служби опалювальної системи, стабільність і якість її роботи багато в чому залежать від правильності установки. Тільки грамотний монтаж забезпечить тепло і затишок в домі. Саме тому, вибираючи компанію, яка буде займатися проектуванням та монтажем системи опалення, обов'язково враховуйте її досвід, оцініть якість послуг, почитайте відгуки клієнтів.

Ми даємо гарантію на всі роботи, пов'язані з установкою опалювальної системи. Її термін сягає двох років, а на матеріали - до десяти років. Фахівці мають у своєму розпорядженні якісну сировину та новітнє обладнання. На ринку є багато брендів, які діляться на кілька категорій:

 • Дорогі і бездоганної якості.
 • Хороші і недорогі.
 • Дешеві і маловідомі.
 • Дешеві і небезпечні.

У своїй роботі ми використовуємо тільки перші дві категорії. Фахівці виконують монтаж систем опалення під ключ і раді допомогти кожному клієнту. Приїжджайте до нас і отримаєте не тільки відповіді на свої питання, а й вирішення проблем, пов'язаних з опаленням свого будинку. Якщо у Вас вже є готовий кошторис, ми оцінимо його з професійної точки зору і допоможемо радою.

Читати далі
 • Професіоналізм

  Професіоналізм

  Кваліфікація і злагодженість 7 монтажних бригад дозволяють в найкоротші терміни провести монтаж системи опалення будь-якої складності

  .
 • 20 років на ринку

  20 років на ринку

  Ми працюємо на ринку з вересня 1996 року.

  .
 • 600+ проектів

  600+ проектів

  Накопичений нами досвід дозволяє для кожного замовника підібрати краще рішення за ціною і якістю

  .
 • Повний супровід

  Повний супровід

  Сучасна матеріальна база з дорогим устаткуванням, високий професіоналізм співробітників, наявність необхідного досвіду

  .
 • Повний комплекс

  Повний комплекс

  Ми виконуємо повний комплекс робіт на всіх стадіях роботи над проектом - проектування, закупівлі, монтаж і запуск систем.

  .
 • Гарантія на роботи

  Гарантія на роботи

  Термін гарантії до двох років, на матеріали - до десяти років

  .

При будівництві будь-якого будинку обов'язково виникає питання, як забезпечити його теплом. А якщо поблизу немає системи газопостачання, він стає особливо актуальним. У цьому випадку джерелом тепла може стати тепловий насос. Він допоможе скоротити експлуатаційні витрати на утримання будинку та дозволить придбати енергонезалежність.

Детальніше

У сучасних будівлях і будинках широко застосовуються поліпропіленові, поліетиленові, мідні та металопластикові труби. Вони закладаються в підлогу і не міняються протягом усього терміну експлуатації об'єкта. Тому до їх якості пред'являються суворі вимоги. У Європі популярні поліетиленові труби, так як вони відмінно переносять вплив і вологи, і агресивних середовищ. Завдяки цьому в них можна використовувати незамерзаючі теплоносії і їх розчини.

Детальніше

Як можна значно скоротити витрату будь-якого палива (газ, електрика та ін.) при нагріванні гарячої води, басейну та забезпеченні теплом приватного будинку? Це завдання успішно вирішують сонячні системи, які перетворять променисту енергію в теплову.

Вигідне географічне положення України і сприятливі кліматичні умови дозволяють успішно використовувати геліоустановки на всій її території.

Проведені дослідження підтвердили, що встановлені сонячні системи реально економлять 60 - 70% тепла на рік, що витрачаються для приготування гарячої води і підтримки басейну. Такої економії можна досягти при правильному підборі, монтажі і налаштуванні роботи відповідної геліосітеми.

Детальніше

Постійно зростаючі ціни на газ стали поштовхом, завдяки якому, високоефективні конденсаційні котли з коефіцієнтом використання палива до 110% швидко потіснили традиційні теплогенератори. Тому для забезпечення теплом і гарячою водою приватного будинку, у якого є газова магістраль, найбільш переважним і вигідним все ж є газовий варіант теплопостачання, за умови що серцем опалювальної системи буде згаданий вище конденсаційний котел. Максимальної ж економії блакитного палива і, як наслідок, коштів, можна досягти при установці конденсаційного котла з погодозалежною автоматикою.

Детальніше

Водяна тепла підлога виконує ті ж функції, що і радіатор. У кімнаті його невидно, але працює за тією ж схемою - гаряча вода прямує по трубах, які нагріваються від неї і віддають в приміщення тепло. Тим не менш, він відрізняється від радіатора головним – конструкцією.

Пристрій теплої водяної підлоги вимагає більших зусиль, ніж установка радіаторів. Незважаючи на це, така підлога користується популярністю, що пояснюється особливостями розподілу температури по поверхні. Всі знають, що радіатори вішають під вікном, що холодне повітря, що проходить через нього, опускається вниз, нагрівається і прогріває кімнату.

Детальніше