20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

У сучасних будівлях і будинках широко застосовуються поліпропіленові, поліетиленові, мідні та металопластикові труби. Вони закладаються в підлогу і не міняються протягом усього терміну експлуатації об'єкта. Тому до їх якості пред'являються суворі вимоги. У Європі популярні поліетиленові труби, так як вони відмінно переносять вплив і вологи, і агресивних середовищ. Завдяки цьому в них можна використовувати незамерзаючі теплоносії і їх розчини.

Детальніше

Водяна тепла підлога виконує ті ж функції, що і радіатор. У кімнаті його невидно, але працює за тією ж схемою - гаряча вода прямує по трубах, які нагріваються від неї і віддають в приміщення тепло. Тим не менш, він відрізняється від радіатора головним – конструкцією.

Пристрій теплої водяної підлоги вимагає більших зусиль, ніж установка радіаторів. Незважаючи на це, така підлога користується популярністю, що пояснюється особливостями розподілу температури по поверхні. Всі знають, що радіатори вішають під вікном, що холодне повітря, що проходить через нього, опускається вниз, нагрівається і прогріває кімнату.

Детальніше