20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Водяна тепла підлога замість радіаторів


Водяна тепла підлога виконує ті ж функції, що і радіатор. У кімнаті його невидно, але працює за тією ж схемою - гаряча вода прямує по трубах, які нагріваються від неї і віддають в приміщення тепло. Тим не менш, він відрізняється від радіатора головним – конструкцією.

Пристрій теплої водяної підлоги вимагає більших зусиль, ніж установка радіаторів. Незважаючи на це, така підлога користується популярністю, що пояснюється особливостями розподілу температури по поверхні. Всі знають, що радіатори вішають під вікном, що холодне повітря, що проходить через нього, опускається вниз, нагрівається і прогріває кімнату.

При цьому температура в різних її частинах істотно розрізняється: у стелі вона 26 градусів, на підлозі - 18, а на рівні голови - порядку 22. Не дуже комфортні умови для проживання.

Водяна підлога дає зовсім інший ефект: тепло йде від підлоги, в якому труби укладені у вигляді змійки. За ним тече гаряча вода. В результаті температура у стелі буде 20 градусів, на рівні голови - 22, а знизу - 24 градуси. Такий розподіл температури забезпечує комфорт в будинку і дозволяє економити енергію до тридцяти відсотків. На відміну від традиційної системи середня температура в кімнаті знижується на один-два градуси. Крім того, немає необхідності сильно прогрівати теплоносій - досить 30-50 градусів.

Ще одна перевага теплої підлоги - не потрібна установка радіаторів. В результаті корисний простір кімнати збільшується, а всі обмеження по розміщенню меблів знімаються. Рекомендована температура поверхні підлоги в основних приміщеннях - 26 градусів, в приміщеннях короткочасного перебування - 33 градуси, пристінних зонах - 35 градусів.