20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Професійний монтаж систем опалення


монтаж систем опалення

Процес створення нової системи опалення досить простий для професіоналів, технологія використовується не один рік і, що важливо, заощаджує час і гроші замовника. При цьому Ви отримуєте ефективну опалювальну систему, яка буде задовольняти всі ваші потреби.

Роботи виконуються максимально швидко, при їх виконанні дотримуються всі діючі норми і здійснюється безперервний контроль якості. Ми гарантуємо, що Ваша система опалення буде працювати довго і стабільно, а в домі завжди пануватиме тепло і затишок.

Робота з клієнтом проводиться в кілька етапів.

  1. Зателефонуйте нам і отримаєте відповіді на всі Ваші питання.
  2. Особиста зустріч, на якій ми надаємо кілька можливих варіантів створення системи опалення, даємо характеристики кожної з них і визначаємо вартість послуг. Наші фахівці допоможуть вибрати найбільш відповідний варіант з урахуванням призначення приміщень, особливостей їх обігріву та температурного режиму. Крім того, при складанні проекту приймаються до уваги характеристики теплопровідності стін, даху та вікон. Кожному клієнту ми даємо рекомендації з підготовки будинку до процесу установки опалювальної системи.
  3. Розрахунок технологічного проекту. На підставі даних, отриманих при особистій зустрічі, виконується розрахунок і складання кошторису. У ній вказується перелік необхідних матеріалів і виконуваних робіт. Ви зможете легко контролювати ціну, якість матеріалів і їх витрат. Розрахунок проекту виконується безкоштовно в строк від двох до п'яти днів.
  4. Остаточний проект. На цьому етапі фахівець ще раз виїжджає на об'єкт. За результатами огляду та оцінки зовнішніх умов кошторис може бути скоригован. Наш досвід роботи дозволяє економити на витратах без зниження рівня надійності та ефективності роботи систем опалення. Ви отримаєте дійсно професійний результат з гарантією і підтримкою на весь період експлуатації.
  5. Укладання договору. У ньому встановлюються терміни і обсяг виконуваних робіт, порядок оплати, відповідальність за порушення зобов'язань. Обов'язковим додатком до договору є кошторис. Вартість, зазначена в договорі, є остаточною і перерахунку не підлягає (за винятком додаткових робіт ініційованих замовником). Роботи ми починаємо після стовідсоткової оплати матеріалів (можливо в 2, 3 етапи). Замовнику при цьому надається повний звіт. Оплата виконаних робіт проводиться після монтажу і запуску системи.
  6. Закінчення робіт, здача об'єкта. Запуск готової опалювальної системи здійснюється у строки, зазначені в договорі. Обов'язково проводиться перевірка, налагодження і балансування системи. При відсутності претензій замовник оплачує вартість робіт по кошторису і отримує технологічний проект, паспорт, інструкцію обладнання та гарантійні талони. Якщо в ході монтажу були виявлені ліквідні матеріали, ми повертаємо сплачену за них суму грошових коштів. Термін гарантії обчислюється з моменту здачі об'єкта замовнику.