20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Професійний монтаж сонячних колекторів


монтаж сонячних колекторів

Зростання цін на енергоносії в Україні зумовлює істотне підвищення попиту на сонячні установки. Основні переваги геліосистем очевидні - ефективність, практичність, технологічність і надійність. На даний момент вони активно використовуються в області підігріву води в басейнах і гарячому водопостачанні, електросистемах.

Варто відзначити, що встановлення сонячних систем не зможе повністю виключити необхідність застосування традиційного палива, проте допоможе значно знизити його витрати.

Види сонячних колекторів

На профільному ринку представлено два різновиди геліосистем: вакуумний і плоский сонячні колектори. Принцип прийому й обробки тепла у них схожий, однак плоскі є більш надійними і простими в експлуатації. Трубчасті мають більш високий ККД, але менш стабільні в роботі. Вони вимагають частої заміни трубок які виходять з ладу.

Монтаж геліосистем

Через те, що комплектуючі сонячних колекторів вельми дорогі, до процесу встановлення слід підходити максимально відповідально. Монтаж геліосистем являє собою комплекс складних робіт, виконання яких вимагає залучення досвідчених фахівців, що володіють відповідним досвідом. Наша компанія - це якісна і грамотна установка сонячних систем, з наданням гарантійного терміну.

Дізнатися вартість геліосистем можна двома способами - відвідавши офіс або зв'язавшись по телефону з представником нашої організації. Для нас честь співпрацювати з Вами!