20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Професійний монтаж систем водопостачання


монтаж систем водопостачання

Комфорт в будь-якому житловому будинку залежить далеко не тільки від створеного інтер'єру чи ретельно підібраних меблів. Водопостачання в сучасному житлі - це обов'язковий атрибут, без якого важко обійтися навіть протягом одного дня. Холодна і гаряча вода забезпечують комфортні умови для всіх членів сім'ї.

До проектування і подальшого монтажу системи водопостачання необхідно підходити максимально виважено і відповідально, оскільки це досить складний і тривалий процес.

Монтаж системи водопостачання - етапи робіт

До виконання монтажу водопостачальних систем повинні залучатися профільні фахівці - це головна умова, що гарантує якісне проведення всіх робіт. В іншому випадку можливе виникнення різних проблем - протікання системи, перепади напору води або його повна відсутність.
Монтаж систем водопостачання умовно ділиться на кілька основних етапів:

  • Установка відповідного насосного обладнання, необхідного для подачі води в будинок. Якщо передбачається монтаж системи для невеликого приватного будинку, можна використовувати звичайний колодязь, а не більш потужну свердловину.
  • Установка фільтрів для води. Важливий етап, що вимагає якісного виконання.
  • Підключення установки, яка забезпечить присутність достатнього тиску в трубопроводі і мінімальне включення глибинного насоса. Для цих цілей встановлюють гідроакумулятор.
  • Організація спеціальних резервуарів. Вони необхідні для забезпечення водою в разі непередбачених обставин або виходу насосного обладнання з ладу. Як правило, резервуари встановлюються разом з системами водопостачання на великих об'єктах.
  • Монтаж сантехнічного обладнання всередині будинку.
  • Ретельна перевірка всього встановленого обладнання на предмет його працездатності, введення в експлуатацію.

Деякі системи водопостачання оснащуються автоматичними засобами пожежогасіння або поливу. Даний факт обов'язково враховується ще на етапі вибору підходящого обладнання.

Опалювальна система житлового будинку нерозривно пов'язана з гарячим водопостачанням. З цього випливає, що їх проектування має бути спільним.