20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Професійний ремонт і обслуговування


Котельне обладнання являє собою найбільш важливий елемент будь-якої опалювальної системи. Наше завдання - забезпечити його належним сервісним обслуговуванням і якісним ремонтом за максимально доступними цінами.

Встановлене в котельнях обладнання змушене функціонувати в умовах серйозного фізико-хімічного впливу. Це, а також зміна гідравлічних і температурних навантажень, вимагає регулярного проведення сервісного обслуговування, що дозволить виключити необхідність частого ремонту, а значить, і зменшити витрати.

Скористатися послугами високоякісного сервісного обслуговування котельного обладнання можна двома засобами: замовити одноразовий виїзд фахівців на об'єкт або укласти довгостроковий договір. Другий варіант більш привабливий для клієнта, оскільки такий виклик завжди буде мати пріоритетну важливість.

Високопрофесійна допомога при виході обладнання з ладу

Котельне обладнання, що відноситься до складних видів промислової техніки, рано чи пізно може зламатися, що обумовлено впливом різних сторонніх чинників. Проблеми в роботі котла, аж до його вимушеної зупинки, можуть викликати такі явища, як засмічення фільтрів, дефекти в роботі системи газозабезпечення та димоходу, а також порушення герметичності опалювальної системи.

Сучасна матеріальна база з дорогим устаткуванням яке відсутнє у багатьох сервісних служб, високий професіоналізм співробітників, наявність необхідного досвіду - все це дозволяє нам провести діагностику і усунути існуючу поломку за максимально короткий період часу.

Важливо пам'ятати, що ремонт і сервісне обслуговування такого складного обладнання, як котли, повинні здійснювати виключно профільні фахівці, що мають всі необхідні дозвільні документи. Це дозволить уникнути затягування ремонтних робіт, що може призводити до замерзання всієї системи. Сервісне обслуговування котельного устаткування рекомендується виконувати як мінімум один раз на рік. Завдяки цьому, ризик виходу котлів з ладу стає незначним.