20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Як можна значно скоротити витрату будь-якого палива (газ, електрика та ін.) при нагріванні гарячої води, басейну та забезпеченні теплом приватного будинку? Це завдання успішно вирішують сонячні системи, які перетворять променисту енергію в теплову.

Вигідне географічне положення України і сприятливі кліматичні умови дозволяють успішно використовувати геліоустановки на всій її території.

Проведені дослідження підтвердили, що встановлені сонячні системи реально економлять 60 - 70% тепла на рік, що витрачаються для приготування гарячої води і підтримки басейну. Такої економії можна досягти при правильному підборі, монтажі і налаштуванні роботи відповідної геліосітеми.

Детальніше

Постійно зростаючі ціни на газ стали поштовхом, завдяки якому, високоефективні конденсаційні котли з коефіцієнтом використання палива до 110% швидко потіснили традиційні теплогенератори. Тому для забезпечення теплом і гарячою водою приватного будинку, у якого є газова магістраль, найбільш переважним і вигідним все ж є газовий варіант теплопостачання, за умови що серцем опалювальної системи буде згаданий вище конденсаційний котел. Максимальної ж економії блакитного палива і, як наслідок, коштів, можна досягти при установці конденсаційного котла з погодозалежною автоматикою.

Детальніше