20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Можливості сонячних колекторів


Як можна значно скоротити витрату будь-якого палива (газ, електрика та ін.) при нагріванні гарячої води, басейну та забезпеченні теплом приватного будинку? Це завдання успішно вирішують сонячні системи, які перетворять променисту енергію в теплову.

Вигідне географічне положення України і сприятливі кліматичні умови дозволяють успішно використовувати геліоустановки на всій її території.

Проведені дослідження підтвердили, що встановлені сонячні системи реально економлять 60 - 70% тепла на рік, що витрачаються для приготування гарячої води і підтримки басейну. Такої економії можна досягти при правильному підборі, монтажі і налаштуванні роботи відповідної геліосітеми.

Сонячні установки - це багатокомпонентні системи, які складаються з цілого ряду функціональних вузлів: геліоколекторів, спеціального бівалентного або акумулюючого бака, насосної групи, системи регулювання та іншого обов'язкового обладнання. Тому при розрахунку вартості отримання 1 кВт тепла від сонця необхідно враховувати сумарні витрати на всю систему.

Компанія Інсталл Профі (Install Profi) пропонує комплексні рішення у вигляді пакетних пропозицій з геліосистемами. Так для сім'ї з 3-4-х чоловік, що проживає в приватному будинку 150-200 м2, пакетна пропозиція з геліосистемами для гарячого водопостачання обійдеться від 3000 до 4500 Євро. Термін окупності такої системи залежить від багатьох факторів: вартості основного палива, обсягу споживання гарячої води, сонячної інсоляції і т.д. і може скласти від 3 до 7 років.

Для наших кліматичних умов сонячні системи можуть скоротити споживання енергії для опалення максимум на 35% на рік, але витрати на таку установку збільшаться в 1,5 -3 рази. А от у будинку, в якому є басейн, інвестиції в геліосистему можуть окупитися досить швидко, тому що для утримання такого споживача тепла витрачається дуже багато енергії. Точний розрахунок витрат і окупності такої системи може виконати спеціалізована теплотехнічна компанія.