20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Сучасна система опалення - конденсаційний котел і сонячний колектор


Постійно зростаючі ціни на газ стали поштовхом, завдяки якому, високоефективні конденсаційні котли з коефіцієнтом використання палива до 110% швидко потіснили традиційні теплогенератори. Тому для забезпечення теплом і гарячою водою приватного будинку, у якого є газова магістраль, найбільш переважним і вигідним все ж є газовий варіант теплопостачання, за умови що серцем опалювальної системи буде згаданий вище конденсаційний котел. Максимальної ж економії блакитного палива і, як наслідок, коштів, можна досягти при установці конденсаційного котла з погодозалежною автоматикою.

Так, за результатами проведеного нами опитування, після реконструкції системи опалення приватного будинку (м.Київ) - заміна конвекційного чавунного котла з одноступеневим пальником на конденсаційний з погодозалежним регулятором, дозволила скоротити споживання газу на 35%.

Сьогодні можна сміливо сказати, що встановлені сонячні системи на практиці підтвердили, що додаткова економія 60% тепла, яка витрачається для приготування гарячої води і підтримки басейну - це не теорія, а реальність.

Таким чином, комбінація конденсаційного котла і геліоколекторів - це сучасне рішення системи теплопостачання, що забезпечує значну економію і найбільш високий комфорт, як при експлуатації так і при обслуговуванні, що, мабуть, і є її основною перевагою.