20 РОКІВ НА РИНКУ! МИ РОЗШИРЮЄМОСЯ І ОНОВЛЮЄМОСЯ!

Історія вчить тому, що нічому не вчить. Компанія InstallProfi існує на ринку з 1996 року. У нашому послужному списку понад 600 об'єктів і стільки ж зігрітих і щасливих сімей на нашій пам'яті. Але процеси, подібні сьогоднішнім, про які піде мова далі, вже траплялися в далеких 2000-х після фінансової кризи 1998 року. Замовники масово економили і тому «велися» на все найдешевше. Їм пропонували не Мерседес, Ауді або Опель з салону, а Таврію. У підсумку вони в кращому випадку отримували повноцінну Таврію, але в основному - автомобіль без коліс і керма.

Детальніше

При будівництві будь-якого будинку обов'язково виникає питання, як забезпечити його теплом. А якщо поблизу немає системи газопостачання, він стає особливо актуальним. У цьому випадку джерелом тепла може стати тепловий насос. Він допоможе скоротити експлуатаційні витрати на утримання будинку та дозволить придбати енергонезалежність.

Детальніше

У сучасних будівлях і будинках широко застосовуються поліпропіленові, поліетиленові, мідні та металопластикові труби. Вони закладаються в підлогу і не міняються протягом усього терміну експлуатації об'єкта. Тому до їх якості пред'являються суворі вимоги. У Європі популярні поліетиленові труби, так як вони відмінно переносять вплив і вологи, і агресивних середовищ. Завдяки цьому в них можна використовувати незамерзаючі теплоносії і їх розчини.

Детальніше

Як можна значно скоротити витрату будь-якого палива (газ, електрика та ін.) при нагріванні гарячої води, басейну та забезпеченні теплом приватного будинку? Це завдання успішно вирішують сонячні системи, які перетворять променисту енергію в теплову.

Вигідне географічне положення України і сприятливі кліматичні умови дозволяють успішно використовувати геліоустановки на всій її території.

Проведені дослідження підтвердили, що встановлені сонячні системи реально економлять 60 - 70% тепла на рік, що витрачаються для приготування гарячої води і підтримки басейну. Такої економії можна досягти при правильному підборі, монтажі і налаштуванні роботи відповідної геліосітеми.

Детальніше

Постійно зростаючі ціни на газ стали поштовхом, завдяки якому, високоефективні конденсаційні котли з коефіцієнтом використання палива до 110% швидко потіснили традиційні теплогенератори. Тому для забезпечення теплом і гарячою водою приватного будинку, у якого є газова магістраль, найбільш переважним і вигідним все ж є газовий варіант теплопостачання, за умови що серцем опалювальної системи буде згаданий вище конденсаційний котел. Максимальної ж економії блакитного палива і, як наслідок, коштів, можна досягти при установці конденсаційного котла з погодозалежною автоматикою.

Детальніше

Водяна тепла підлога виконує ті ж функції, що і радіатор. У кімнаті його невидно, але працює за тією ж схемою - гаряча вода прямує по трубах, які нагріваються від неї і віддають в приміщення тепло. Тим не менш, він відрізняється від радіатора головним – конструкцією.

Пристрій теплої водяної підлоги вимагає більших зусиль, ніж установка радіаторів. Незважаючи на це, така підлога користується популярністю, що пояснюється особливостями розподілу температури по поверхні. Всі знають, що радіатори вішають під вікном, що холодне повітря, що проходить через нього, опускається вниз, нагрівається і прогріває кімнату.

Детальніше